Specjalista ds. Windykacji B2B - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. Windykacji B2BMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżąca analiza struktury należności,
  • monitorowanie procesu płatności; kontrola i windykacja należności,
  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami (w języku polskim i angielskim),
  • sporządzanie wezwań do zapłaty,
  • przygotowywanie porozumień kompensacyjnych,
  • cykliczne raportowanie stanu należności zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytu wewnętrznego i zewnętrznego,
  • wprowadzanie, kontrola i rozliczenie zabezpieczeń umów najmu,
  • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną w zakresie przygotowywania porozumień spłaty, pism procesowych, dokumentów kierowanych na drogę postępowania sądowego i egzekucyjnego oraz monitorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych,

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze windykacji należności,
  • praktyczna znajomość podstaw księgowości,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność oraz zdolności negocjacyjne,
  • skrupulatność, sumienność oraz konsekwencja w działaniu,
  • preferowane wykształcenie wyższe (finanse/księgowość lub prawo),
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży nieruchomości oraz znajomość SAP B1.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej rozpoznawanych firm z branży nieruchomości
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.