Specjalista ds. Wierzytelności i Faktoringu

INWENTUS Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

INWENTUS SP. Z O.O. będąca jednym z liderów branży obrotu wierzytelnościami w segmencie B2B, w związku z planami dalszego rozwoju w Sosnowcu, poszukuje Kandydatów zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy w ramach struktur Inwentus Sp. z o.o. na stanowiska związane z faktoringiem, windykacją i wykupem wierzytelności. Miejsce pracy: Sosnowiec

SO/2020/IP

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • bieżące raportowanie działań.
  • przeprowadzanie diagnozy potrzeb Klientów
  • utrzymanie dobrych relacji z Klientami
  • dbanie o dobry wizerunek Firmy

OCZEKUJEMY

  • wykształcenia min. średniego
  • zorientowanie na wyniki i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu
  • wysokie umiejętności organizacji czasu i pracy
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość narzędzi pakietu Office

Dodatkowymi atutami będą:

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • wytrwałość, konsekwencja i systematyczność

OFERUJEMY

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Stała pensja plus atrakcyjny program premiowy uzależniony od osiągniętych wyników
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy (, telefon komórkowy, laptop ,samochód służbowy do dyspozycji)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów pozwalającą na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca(o) inwentus.pl W tytule e-maila prosimy podać nazwę stanowiska.

Prezentacja firmy

INWENTUS sp. z o. o.<br/>powstała jako efekt sukcesów wieloletnic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Finanse, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi