Specjalista ds. weryfikacji zamówień

Arvato Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Weryfikacja poprawności danych klienta w systemie
  • Zatwierdzanie/ blokowanie zamówień klientów w oparciiu o obowiązujące procedury kontroli w organizacji
  • Monitoring poprawności zamówień
  • Weryfikacja kontrahentów (AML Policy & Procedures)
  • Przygotowywanie danych do raportów

Co zyskujesz?

  • Umowę o pracę oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz jego rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia z j. niemieckiego w miejscu pracy

Wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dokładność w realizacji zadań
  • Doświadczenie w procesach Fraud/ AML będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.