Specjalista ds. weryfikacji z j. francuskim (bez doświadczenia)

HRO Recruitment

kraków, małopolskie

HRO Recruitment jest dostawcą usług HR działającym pod numerem 6696. Pracujemy jako dostawca usług rekrutacyjnych. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Kraków

Obowiązki:

• Prowadzenie odpowiedniej kontroli klientów oraz dokumentów;

• Ocena ryzyka przestępstw finansowych;

• Dostarczenie analizy dotyczącej klientów indywidualnych oraz korporacyjnych;

• Analiza danych;

• Kontrola ryzyka i obowiązujących procedur;

• Przeszukiwanie baz danych;

• Weryfikacja dokumentów oraz poprawności informacji;

• Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów i zadań

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego;

• Dobra znajomość języka francuskiego;

• Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne;

• Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym;

• Umiejętności analityczne

Oferta:

• Praca w międzynarodowej firmie;

• Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity;

• Prywatna opieka medyczna;

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.