Specjalista ds. weryfikacji technicznej

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta, firmy która jest integratorem i dostawcą rozwiązań IT w branży telekomunikacyjnej i finansowej poszukujemy samodzielnego Specjalisty ds. weryfikacji technicznej

Opis stanowiska:

przeprowadzanie weryfikacji kompetencji technicznych kandydatów na stanowiska związane z branżą IT

zarządzanie wiedzą z zakresu weryfikacji kandydatów

ciągłe pogłębianie wiedzy z obszaru szeroko pojętej informatyki

Wymagania:

wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne)

Bardzo dobra wiedza z obszaru BI/SQL

bardzo dobra znajomość C#/.NET

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

zdolności interpersonalne

gotowość do pracy na część etatu

Mile widziane:

znajomość innych języków programowania

doświadczenie w pracy dydaktycznej

Oferujemy:

dużą samodzielność w działaniu

elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze godzin

możliwośc pracy zdalnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media