Specjalista ds. weryfikacji technicznej

Kraków, małopolskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy która jest integratorem i dostawcą rozwiązań IT w branży telekomunikacyjnej i finansowej poszukujemy samodzielnego Specjalisty ds. weryfikacji technicznej

Opis stanowiska:

przeprowadzanie weryfikacji kompetencji technicznych kandydatów na stanowiska związane z branżą IT

zarządzanie wiedzą z zakresu weryfikacji kandydatów

ciągłe pogłębianie wiedzy z obszaru szeroko pojętej informatyki

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne)

Bardzo dobra wiedza z obszaru BI/SQL

bardzo dobra znajomość C#/.NET

bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

zdolności interpersonalne

gotowość do pracy na część etatu

Mile widziane:

znajomość innych języków programowania

doświadczenie w pracy dydaktycznej

Oferujemy:

dużą samodzielność w działaniu

elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze godzin

możliwośc pracy zdalnej

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inne