Specjalista ds. Weryfikacji rozmów z j. Chorwackim / Słowackim / Czeskim

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Znasz język chorwacki/słowacki/czeski?

Szukasz środowiska, w którym rozwiniesz swój potencjał - nie tylko językowy?

Cenisz sobie dbałość o szczegóły w tym, co robisz na co dzień a samodzielna pracy przy komputerze należy do Twoich ulubionych?

Świetnie się składa! Aktualnie powiększamy nasz dział jakości i poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. weryfikacji rozmów - ½ etatu z językiem chorwackim/słowackim/czeskim (Kraków)

Twoje zadania:

  • analiza rozmów przychodzących i wychodzących w jednym z wymienionych języków;
  • tworzenie raportów i podsumowań;
  • tworzenie materiałów wspomagających pracę doradców klienta;
  • prowadzenie coachingów i warsztatów dla doradców;
  • wskazywanie rekomendacji usprawniających procesy;
  • kreowanie dobrych praktyk;
  • bliska współpraca z liderami oraz działem szkoleń.

Oferujemy:

  • pracę z językiem obcym, na ½ etatu z możliwością dopasowania grafiku do Twoich zobowiązań;
  • aktywny udział w budowaniu działu jakości oraz realny wpływ na prowadzone globalnie rozmowy sprzedażowe;
  • możliwość wykazania się inicjatywą, wdrażania własnych pomysłów;
  • niepowtarzalną atmosferę w zespole, dzięki której z radością przyjdziesz do pracy;
  • wynagrodzenie ok. 1800zł netto
  • perspektywy kolejnych zadań i odpowiedzialności w miarę powiększania się zespołu.

  • posługujesz się j. chorwackim/słowackim/czeskim na poziomie min. B2
  • szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin (1/2 etatu)
  • znasz specyfikę branży telefonicznej sprzedaży – doświadczenie w dziale jakości będzie atutem;
  • jesteś osobą sumienną i dokładną;
  • potrafisz wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie ale także za innych zgodnie z założeniami jakości i dobrych praktyk;
  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office, z naciskiem na MS Excel

Jeśli jesteś Quality Ninja aplikuj do nas! Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".