Specjalista ds. weryfikacji faktur

Work Service S.A.

Łódź, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do:
Młodszy Konsultant ds. obsługi Klienta

Miejsce pracy: Łódź/Bałuty

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• przyjmowanie zgłoszeń Klientów w trybie połączeń przychodzących
• obsługa Klienta z dosprzedażą przygotowanej oferty indywidualnej
• telefoniczna weryfikacja usług na koncie Klienta
• realizacja indywidualnego planu sprzedaży

CZEGO OCZEKUJEMY?

• sprawnej obsługi komputera i urządzeń biurowych
• profesjonalnego podejścia do pracy
• wysokiej kultury osobistej podczas prowadzenia rozmów z Klientami firmy

CO OFERUJEMY?

• kilkutygodniowy pakiet szkoleń
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową od pierwszego dnia szkolenia
• wynagrodzenie 3000 zł brutto + premie jakościowe oraz sprzedażowe
• możliwość poszerzenia swoich kompetencji w strukturach firmy
• wsparcie Koordynatora Work Service S.A. w miejscu wykonywania pracy
• premię za polecenie pracownika w kwocie 150 zł brutto
• możliwość skorzystania z karty MultiSport, ubezpieczeń grupowych oraz benefitów naszych Partnerów biznesowych

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.