Specjalista ds. Wdrożeń w Dziale Informatyki

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska
Spółka z branży HealthCare, będąca częścią dużej grupy kapitałowej, poszukuje aktualnie Specjalisty ds. Wdrożeń, który wesprze swoimi działaniami dział IT oraz inne działy w firmie.

Miejsce pracy: Błonie

Główne zadania do realizacji:

udział w procesach wdrażania nowych systemów informatycznych
udział w procesach wdrażania zmian w eksploatowanych systemach informatycznych
analiza wymagań funkcjonalnych
współpraca z dostawcami oprogramowania
wprowadzenie testów zmian w oprogramowaniu
prowadzenie dokumentacji zmian
Oczekiwania:

dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
umiejętność analitycznego myślenia i sprawnej komunikacji
znajomość procesów biznesowych realizowanych w handlu detalicznym
umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem własnym
podstawowa znajomość metodyk projektowych
mile widziana znajomość systemów klasy ERP i systemów magazynowych
doświadczenie na zbliżonym stanowisku
znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji
Nasz klient wybranej osobie zaoferuje:

indywidualną ścieżkę kariery
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?

Rozmowa HR oraz rozmowa o projekcie w biurze klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media