Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Informatycznych

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie opracowywanie koncepcji biznesowych dla klientów oraz instalacja, konfiguracja, wdrożenie i utrzymanie produktów firmy w środowisku klienckim
  • Administracja bazami danych (Microsoft SQL Server, PostgreSQL) oraz konfiguracja serwerów: IIS, Apache, NGNIX
  • Przygotowywanie i prowadzenia testów wdrażanych rozwiązań
  • Rozwój dokumentacji, prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów

Wymagamy:

  • Min. 1 rok na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji
  • Wiedza w zakresie: MS SQL Server/ MySQL/ PostgreSQL, sieci komputerowych, systemów Windows, Windows Server (IIS) i Linux
  • Podstawowe doświadczenie w programowaniu w C# lub Python
  • Język angielski pozwalający na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność, wysoka kultura osobista i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrażaniu:
    • wybranych modułów systemu ERP Enova
    • systemów informatycznych z zakresu elektronicznego obiegu informacji
  • Doświadczenie w pracy z GIT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe premie
  • Elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę
  • Udział w ciekawych projektach wykorzystujących najnowocześniejsze technologie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.