Specjalista ds. Wdrożeń produktów finansowych

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. Wdrożeń produktów finansowychMiejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach wdrożeniowych produktu z obszaru zarządzania danymi finansowymi,
  • analiza danych oraz procesów i proponowanie rozwiązań usprawniających,
  • definiowanie i wdrażanie różnorodnych platform oprogramowania finansowego dla klientów,
  • zapewnienia jakości (QA) oraz testów odbiorczych użytkownika (UAT),
  • przygotowywanie raportów wyników testów UAT,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • ścisła współpraca z menadżerami projektów, menadżerami ds. rozwoju produktów oraz klientami w cyklach wdrażania, finansowania i prognozowania.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • 1-3 lata doświadczenia w analizie danych / raportowaniu / programowaniu
  • preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze środowiskiem  finansowym  lub IT,
  • umiejętność bardzo dobrej komunikacji w języku angielskim,
  • doskonale rozwinięte umiejętności analizy i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • zdolność pracy przy kilku złożonych zadaniach jednocześnie,
  • preferowane wykształcenie wyższe: matematyka finansowa, informatyka, ekonometria, statystyka, analityka gospodarcza

Oferujemy :

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Szkolenia wdrożeniowe dotyczące systemów zarządzania danymi finansowymi
  • Możliwość pracy w firmie, w której dobra atmosfera w pracy jest ceniona
  • Rozwój ściezki kariery w branży finansowej i IT
  • Pakiet socjalny: karta Multi Sport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.