Opis stanowiska pracy

PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o.

Firma produkcyjno-handlowa PROMAR w związku z realizacją projektu pn.: „Budowa Centrum Badawczo-Rozwojowego do zastosowania osłonek alginianowych w przemyśle spożywczym wysokiej jakości” w ramach Działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ I ROZWOJU

Miejsce pracy: Zawiercie

Liczba stanowisk pracy: 1

Opis stanowiska/Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i realizacja projektów
  • Raportowanie wyników prowadzonych działań i badań
  • Tworzenie innowacyjnych technologii i produktów dla branży przetwórstwa spożywczego
  • Monitorowanie i analiza rynku nowych rozwiązań w zakresie technologii spożywczych
  • Współudział w tworzeniu strategii rozwoju firmy
  • Kontakty i konsultacje z dostawcami surowców, placówkami naukowymi, laboratoriami zewnętrznymi
  • Bieżąca współpraca z działami firmy w celu zachowania ciągłości procesu produkcyjnego, spełnienia wymagań klienta oraz bezpieczeństwa żywności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, tytuł doktora/preferowane kierunki: nauki o żywności/biologiczne/chemiczne lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Bardzo mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Urozmaiconą, samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dofinansowanie do korzystania z obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i na życie, naukę j. angielskiego.

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca na produkcji