Specjalista ds. wdrożeń i obsługi klienta

Hubert Abramiuk

Lublin, 20-262, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma StartStop świadczy kompleksowe usługi i rozwiązania z zakresu zarządzania czasem w przedsiębiorstwie.

Prowadzimy szkolenia, audyty, a także wdrożenia systemu do zarządzania zadaniami i organizacji czasu pracy. Pomagamy i uczymy jak zoptymalizować wykorzystanie zasobu jakim jest czas w przedsiębiorstwie. Współpracujemy zarówno z firmami z sektora MŚP jak i korporacjami. Nasi klienci reprezentują różne sektory gospodarki od finansów przez usługi IT po zakłady produkcyjne.

Sukcesywny rozwój firmy wymaga od nas poszerzenia zespołu o osoby zajmujące się obsługą oraz wsparciem wdrożeniowym pozyskanych klientów.

Pracując z nami zyskasz unikalną, managerską wiedzę, niezbędną w operacyjnym zarządzaniu firmą.

Opis stanowiska:

Przeprowadzenie procesu sprzedażowego dla leadów pozyskanych organicznie lub w wyniku kampanii informacyjnych

Przeprowadzanie analizy potrzeb biznesowych Klienta

Przygotowywanie ofert ogólnych lub dedykowanych

Przygotowywanie kont testowych oraz demonstracyjnych

Przeprowadzanie zdalnych prezentacji systemu

Wspieranie pozyskanych Klientów w procesie wdrożenia oraz konfiguracji systemu

Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami

Oferujemy:

Szkolenia wewnętrzne

Elastyczne godziny pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi rezultatami. (Podstawa plus premia za każdy, pozytywnie zakończony proces sprzedażowy)

Umowę o pracę

Pracę w młodym, ambitnym zespole przy realizacji ciekawego projektu

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Doskonała organizacja pracy

Znajomość podstawowych metod i technik zarządzania czasem

Gotowość do nauki i rozwoju w nowych dziedzinach wiedzy

Umiejętność analitycznego myślenia

Komunikatywność / łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

Zaangażowanie i motywacja do pracy

Prawo jazdy kat B

Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji zdalnych

Doświadczenie w sprzedaży B2B

Mile widziane:

Zainteresowania związane z nowymi technologiami

Doświadczenie w zakresie systemów IT skierowanych do sektora biznesowego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż