Specjalista ds Wdrożeń i Controlingu

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient, czołowy polski producent oprogramowania klasy Business Intelligence i Performance Management poszukuje do swojego zespołu Konsultanta ds. Wdrożeń. Firma zajmuje się produkcją oprogramowania (system oparty na Hurtowni Danych), usługami wdrożeniowymi i powdrożeniowymi oraz doradztwem w zakresie controllingu.

Opis projektu:

  • Wdrożenia aplikacji u nowych klientów.
  • Usługi eksploatacyjne świadczone dla dotychczasowych klientów
  • Doradztwo w zakresie controllingu u klientów

Zakres obowiązków:

  • Budowa analizy potrzeb klienta i opracowywanie koncepcji wdrożenia
  • Realizacja prac doradczych i koncepcyjnych z obszaru controllingu (np.: plan kont, zasady rozliczania kosztów, model budżetowy)
  • Wykonanie projektu wdrożenia, zawierającego w szczególności: projekt hurtowni danych dla potrzeb controllingu, zasady pobierania danych z systemów źródłowych klienta dla potrzeb analizy, projekt struktur budżetowych, projekt systemu raportowania
  • Budowa hurtowni danych
  • Budowa struktur budżetowych
  • Opracowywanie mechanizmów przetwarzania danych i algorytmów wg indywidualnych wymogów klienta zamawiającego
  • Budowanie raportów, pulpitów managera, analiz
  • Szkolenie uzytkowników
  • Wsparcie klienta zamawiającego na etapie eksploatacji Programu Komputerowego

Wymagane doświadczenie:

  • Praca w dziale controllingu – min 5 lat lub praca w firmie IT zajmującej się wdrożeniami narzędzi finansowych i controllingowych- min. 5 lat

Niezbędne umiejętności:

  • Wiedza z obszarów finansów i controllingu
  • Wiedza na temat organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem oraz stosowania systemów informatycznych wspomagających ewidencję danych(FK,ŚT, HR, Logistyka, Produkcja, CRM, etc.)
  • Znajomość tematyki związanej z budowaniem Hurtowni Danych/ rozwiązań BI
  • Znajomość MS SQL Server i OLAP – na poziomie podstawowym
  • Podstawowa umiejętność posługiwania się językiem SQL i MDX
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Dowolna forma współpracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych
  • Wysokie premie po okresie wdrożeniowym, uzależnione od wyników pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media