Specjalista ds. Walidacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. WalidacjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • opracowywanie i weryfikacja protokołów oraz raportów z kwalifikacji urządzeń i systemów (IQ/OQ/PQ)
  • prowadzenie, nadzorowanie i dokumentowanie prac związanych z kwalifikacją urządzeń i systemów
  • nadzór nad schematami pomieszczeń i systemów
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz na potrzeby działu jakości

Wymagania:

  • doświadcznie na podobnym stanowisku w obszarze kwalifikacji urządzeń w branży farmaceutycznej
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: inżynieria chemiczna, inżynieria produkcji, mechanika, automatyka)
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość zasad GMP
  • znajomość programu AutoCAD
  • mile widziana wiedza z zakresu informatyki i systemów skomputeryzowanych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.