Specjalista ds. VBA

Kraków, małopolskie

Alior Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • technicznym przetwarzaniu plików z danymi finansowymi przy wykorzystaniu VBA i systemów bankowych
  • optymalizacji procesów oraz tworzenie nowych narzędzi wspomagających
  • kontrolowaniu i uzgadnianiu sald kont
  • utrzymaniu baz danych
  • kontakcie z klientami wewnętrznymi

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada praktyczną znajomość VBA
  • interesuje się pracą z danymi i liczbami
  • posiada umiejętności logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • potrafi efektywnie organizować swoją pracę
  • jest komunikatywna
  • jest skrupulatna
  • posiada umiejętności pracy w zespole
  • jest pozytywnie nastawiona do pracy
  • potrafi zaangażować się w powierzone zadania
  • jest otwarta na nowe doświadczenia i wiedzę

Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi systemu Oracle e-business Suite_Moduł środki trwałe

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju
  • program szkoleń
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i... innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Analityka , Praca Automatyka , Praca Bankowość , Praca Finanse