Specjalista ds. Utrzymania Systemów IT (aplikacje i serwery)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119322

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa/ Łódź
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 12 miesięcy
Stawka: 75zł/h netto

Zadania:
• ciągłość działania i utrzymywanie serwerów, aplikacji, systemów informatycznych
• monitorowanie wydajności serwerów i aplikacji
• zarządzanie tożsamością i autoryzacją
• projektowanie i rozwój proaktywnych narzędzi monitorowania poziomu funkcjonowania
serwerów i aplikacji
• reagowanie na incydenty
• odzyskiwanie i dostarczenie kopii zapasowych
• współudział w tworzeniu standardów utrzymania systemów informatycznych
• zapewnianie zdolności departamentu IT do planowania, pomiaru i dotrzymywania
uzgodnionych poziomów jakości usług IT
• wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu rozwiązań biznesowych
• świadczenie usług IT na uzgodnionym poziomie SLA oraz w najwyższym standardzie, w tym
dbałość o aktualność procedur w tym zakresie
• współpracę z dostawcami i nadzór na realizowanymi przez nich pracami, wprowadzanie
najlepszych praktyk w zakresie procesu wsparcia oferowanych usług IT (ITIL, COBIT)
• opracowywanie raportów na temat wydajności systemów
• kontrolę zasobów i ich wykorzystania, w celu osiągnięcia celów jakościowych i ilościowych

Wymagania:
• przynajmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• znajomości systemów operacyjnych: Windows, Linux
• znajomości serwerów aplikacji: IIS, Tomcat
• znajomości relacyjnych baz danych: MS SQL, Oracle, MySQL
• znajomości środowiska: VmWare
• znajomości systemu SAP Basis (mile widziane)
• znajomości MS Dynamics (mile widziane)
• znajomości ITIL (mile widziane)

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland