Specjalista ds. Utrzymania Systemów Informatycznych

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • realizację prac wdrożeniowych i testów oraz wsparcie użytkowników zewnętrznych
    w zakresie eksploatacji i utrzymania systemów informatycznych,
  • testowanie aplikacji,
  • wdrażanie aplikacji na środowisku Klienta,
  • świadczenie usług utrzymania wdrażanych systemów informatycznych zdalnie oraz lokalnie w siedzibie Klienta,
  • opracowywanie dokumentacji,
  • sporadyczne wyjazdy do Klientów (cała Polska).

Idealny Kandydat powinien posiadać:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w branży IT przy serwisowaniu i utrzymaniu systemów informatycznych,
  • znajomość administracji systemami Windows i Linux – procesy, użytkownicy, uprawnienia, usługi, aktualizacje, konfiguracja sieci i systemu plików, skrypty powłoki,
  • podstawy programowania – rozumienie takich pojęć jak maszyna wirtualna Java, program, proces, biblioteka, plik jar, war, ear,
  • doświadczenie w administracji Apache Tomcat, WildFly, Apache httpd,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • bardzo dobrą znajomość SQL – samodzielnie zapoznaje się ze strukturą bazy relacyjnej, pisze zapytania, uruchamia skrypty, rozumie komunikaty o błędach,
  • znajomość administracji bazami danych Oracle, MS SQL, PostgreSQL,
  • znajomość sieci TCP/IP,
  • znajomość VM Ware,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Wymagane cechy i predyspozycje:

  • zaangażowanie,
  • rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dyspozycyjność.

 Mile widziane:

  •  zaawansowana administracja systemami Windows i Linux – Active Directory, klastrowanie, backup,
  • znajomość i doświadczenie w zakresie konteneryzacji Docker i Kubernetes,
  • umiejętność analizy potrzeb Klienta, dobrania właściwego produktu i jego dostosowania,
  • umiejętność poprowadzenia szkolenia z zakresu systemu/produktu, stworzenia materiałów szkoleniowych, instrukcji użytkownika, procedur eksploatacyjnych.

 W zamian oferujemy:

 Rozwój:

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazna atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • realny wpływ na realizowane projekty,
  • atrakcyjne narzędzia pracy.

 Opieka:

  • opieka medyczna dla Pracowników,
  • grupowa oferta ubezpieczeniowa.

 Inne:

  • parking dla rowerów na terenie firmy,
  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy.

 Zajęcia dodatkowe po pracy:

  • możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach,
  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych – zwiedzanie kraju i zagranicy,
  • karty OK System dla stałych Pracowników,
  • spotkania integracyjne w gronie współpracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.