Specjalista ds. utrzymania sieci telekomunikacyjnych

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta – dużej firmy z branży telekomunikacyjnej. Poszukujemy kandydatów w Warszawie, Gdańsku, Radomiu, Siedlcach, Płocku, Olsztynie, Bydgoszczy, Białymstoku, Łodzi.

Opis zadań na stanowisku:

  • usuwanie awarii i diagnostyka uszkodzeń elementów sieci radiowej i transmisyjnej
  • udział w rekonfiguracji i optymalizacja sieci radiowej i transmisyjnej
  • udział w odbiorach technicznych nowych elementów sieci radiowej i transmisyjnej
  • udział w tworzeniu i uzupełnianiu dokumentacji stanu sieci technicznej
  • przegląd instalacji stacji bazowej: weryfikacja stanu technicznego urządzeń
  • logistyka części zapasowych
  • współpraca oraz nadzorowanie usług świadczonych przez firmy zewnętrzne

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (np. telekomunikacyjne, elektroniczne) lub student studiów zaocznych (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • biegła znajomość MS Office
  • komunikatywność
  • idealny stan zdrowia
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • język angielski przynajmniej na poziomie średnim, swobodne czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznych
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość budowy i architektury sieci komórkowej 2G, 3G, 4G
  • znajomość architektury sieci światłowodowych, oraz metodologii pomiarowej;
  • podstawy znajomości technologii PDH, SDH, IP, WLAN

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inne