Specjalista ds. utrzymania ruchu

VP Polska Sp. z o.o.

Żagań, lubuskie

Od: VP Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Żagań

(nr ref. 2019/UR)

Zakres obowiązków :

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w ruchu na liniach produkcyjnych oraz nadzór nad stanem technicznym maszyn
  • organizacja, prowadzenie montażu i uruchamianie linii produkcyjnych
  • planowanie prac prewencyjnych – przeglądów, remontów i konserwacji maszyn
  • rozwijanie istniejących systemów elektroenergetycznych, automatyki oraz sterowania w celu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn produkcyjnych
  • ścisła współpraca z kierownikami zmian oraz operatorami maszyn

Wymagania :

  • wykształcenie min. średnie techniczne w kierunku : automatyka, elektronika, elektromechanika, wyższe mile widziane
  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • aktualne uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – co najmniej do 1 kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
  • znajomość zagadnień automatyki i sterowania układów elektrycznych oraz umiejętność programowania sterowników
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym ewentualnie języka angielskiego – warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność ( praca w systemie 2-zmianowym oraz możliwe dyżury nocne )

Korzyści :

  • praca na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności
  • styczność z nowoczesną technologią
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV, list motywacyjny) z zaznaczeniem numeru referencyjnego i klauzulą.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.