LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Nidzica, Działdowo
Nr ref.: 0027015
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie operatorami maszyn wtryskowych jaki i całym działem utrzymania ruchu;
  • Zapewnienie i utrzymanie systemu prewencyjnego utrzymania w ruchu maszyn, urządzeń i narzędzi do produkcji;
  • Planowanie i realizacja remontów maszyn;
  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji w szczególności parametryzacji prac maszyn wtryskowych;
  • Analiza i doskonalenie procesu technologicznego- rozwijanie i wdrażanie nowych technologii uruchomień;
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z wtryskiem tworzyw sztucznych;
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych, weryfikacja stanów magazynowych;
  • Zarządzanie mediami: dbałość o efektywne wykorzystanie mediów jak i prawidłowe funkcjonowanie układów pomiarowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane wiedza i doświadczenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • Inicjatywa, kreatywność, nastawienie na popularyzowanie zmian.

Oferta:

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony;
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych;
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Jednozmianowy system czasu pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.