Opis stanowiska pracy

„U Jędrusia” Sp. z o.o. to wiodący producent gotowych dań obiadowych współpracujący w większością sieci handlowych w Polsce i Europie. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do naszego zespołu liczącego ponad 800 osób.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Kraków – Morawica woj. Małopolskie

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie ciągłości ruchu w Zakładzie
• Diagnozowanie i usuwanie, analiza i zapobieganie awariom maszyn, w szczególności w zakresie elektryki i automatyki
• Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
• Naprawa, oświetlenia hal produkcyjnych,
• Naprawa maszyn i urządzeń
• Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
• Dbałość o powierzony park maszynowy
• Dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy:

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu
• Pewne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
• Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę,
• Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Dodatkową premię dyspozycyjną
• Premię roczną
• Niezbędne narzędzia pracy
• Wsparcie całego zespołu

Wymagania

• Dyspozycyjność
• Znajomość z zakresu pneumatyki i mechaniki
• Dobra znajomość schematów elektrycznych oraz pneumatycznych
• Dobra znajomość rysunków technicznych maszyn
• Znajomość obsługi na podstawie instrukcji różnych regulatorów (temperatury, czasowych, itp.)
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi
• Umiejętność spawania metodą MIG-MAG, TIG - nie jest to warunek konieczny
• Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
• Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
• Brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 metrów

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna