Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Konin, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Konin

Oferujemy:

  • Umowę o pracę gwarantującą stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej w Kole;
  • Zniżki pracownicze i dofinansowania;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiększane o comiesięczne premie;
  • Pakiet szkoleń;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną;
  • Doskonalenie i podnoszenie kompetencji zawodowych;

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za planowanie i wykonywanie prewencji;
  • Tworzenie nowych instrukcji prewencji;
  • Pomoc w usuwaniu bieżących awarii;
  • Wykonywanie dokładnych analiz awarii;
  • Zamawianie i zarządzanie częściami zamiennymi;
  • Czynne uczestnictwo w programie WCM- wdrażanie nowych kroków WCM;

Oczekujemy:

  • Znajomości wskaźników KPI w Utrzymaniu ruchu;
  • Znajomości podstawowych zagadnień z dziedziny pneumatyki, hydrauliki, automatyki i mechaniki;
  • Umiejętności czytania schematów pneumatycznych , hydraulicznych i elektrycznych;
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych;
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenia w planowaniu przeglądów maszyn i urządzeń;
  • Doświadczenia w analizowaniu awarii;

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści PRACA pod numer 723 190 150 a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk aplikuj by wysłać nam swoje CV już teraz.

Ktoś z Twojego otoczenia szuka nowych możliwości? Poleć mu naszą ofertę! Daj mu szansę na rozwój u najlepszych!

Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: SUR/02/2018/MH
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.