Specjalista ds. utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowej firmie oferującej stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie wzbogacone o premie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata) i chęć dalszego rozwoju
  • Umiejętność naprawy urządzeń, maszyn
  • Zdolności manualne i zmysł techniczny
  • Praktyczna umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania awarii i usterek
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Uprawnienia SEP do 1 kV

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie bieżących napraw oraz usuwanie awarii
  • Zapobieganie awariom, poprzez stosowanie prewencyjnego utrzymania ruchu (TPM)
  • Realizacja przeglądów okresowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy