Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Niepruszewo

Adecco Poland Sp. z o.o.

Luboń, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Luboń

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja planów przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń. W tym środków transportu wewnętrznego oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji
  • Techniczne zabezpieczenie i przygotowanie codziennej produkcji
  • Czuwanie nad gotowością techniczną podległych maszyn, urządzeń oraz utrzymanie ciągłości ruchu
  • Czuwanie nad stanem instalacji m.in. schładzalniki wody, centralny system sprężonego powietrza, system solarny, system chłodniczy i inne
  • Utrzymanie w ciągłej gotowości agregatu prądotwórczego
  • Bieżąca naprawa uszkodzeń mechanicznych (bramy, drzwi, ściany, konstrukcje, maszyny i urządzenia)

Wymagania:

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu
  • Wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci
  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, hydrauliki
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami warsztatowymi (wiertarka, szlifierka, tokarka, spawarka TIG itp.)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, ciągłym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem,
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia wzrastające wraz ze stażem pracy oraz system premiowy,
  • Benefity pozapłacowe m.in. opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne, ubezpieczenie NNW,
  • Pracę w zorganizowanym zespole działu Utrzymaniu Ruchu i pełne wsparcie w okresie adaptacji.

Miejsce pracy: Niepruszewo (k. Poznania).

Oferta dotyczy pracy stałej w oparciu o umowę o pracę.

Numer referencyjny: DS/01/2021/UR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.