Specjalista Ds. Utrzymania Ruchu / Mechanik

Ferma OLDAR Aleksandra Dębska

Sokołów, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Ferma OLDAR, jedna z przodujących firm sektora spożywczego, w związku w ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA ds. UTRZYMANIA RUCHU / MECHANIK

miejsce pracy: Sokołów, k. Warszawy

region: mazowieckie

Oczekiwania:

  • znajomość obsługi komputera i MS Office
  • zdolności analityczne
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • odpowiedzialność
  • dokładność, rzetelność, zaangażowanie
  • komunikatywność
  • wiedza z zagadnień mechaniki

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Podstawowe obowiązki:

  • należyte zabezpieczenie urządzeń oraz dbałość o ich stan techniczny
  • bieżąca analiza stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • kontrola nad prawidłową eksploatacją maszyn
  • udział w wyborze, montażu i wdrażaniu produkcyjnym nowych maszyn i urządzeń
  • zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych oraz ich zamawianie
  • wykonywanie prac remontowych
  • niezwłoczne zgłaszanie awarii, usterek, spostrzeżeń, potrzeb, problemów
  • raportowanie wykonanych zadań

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą opcji "Aplikuj"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Ferma OLDAR Aleksandra Dębskaz siedzibą w Sokołowie k Janek poszukuje am... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna