Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Maszyn i Urządzeń - KZN \

KZN "Bieżanów" Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania maszyn i urządzeń oraz floty samochodowej
  • Nadzór nad realizacją umów, wymaganych przeglądów oraz niezbędnych remontów
  • Współtworzenie rocznych oraz długoterminowych planów remontów oraz konserwacji maszyn, urządzeń i floty samochodowej
  • Udział w projektach inwestycyjnych spółki, w tym dokumentowanie oraz nadzór nad ich realizacją
  • Udział w zakupie nowych pojazdów floty samochodowej
  • Koordynacja terminów badań technicznych, kart paliwowych, polis komunikacyjnych floty samochodowej
  • Nadzorowanie procesu likwidacji szkód majątkowych w spółce

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych – minimum 3 lata
  • Wiedza w zakresie gospodarki środkami trwałymi
  • Znajomość przepisów BHP, P/Poż
  • Umiejętność zarówno szybkiego reagowania i podejmowania decyzji, jak i analizy oraz planowania działań
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Proaktywność w działaniu, samodzielność, gotowość do pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami predykcji w utrzymaniu ruchu
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Lean Management w tym TPM, 5S
  • Doświadczenie w utrzymaniu floty samochodowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i udziału w szkoleniach
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Prezentacja firmy

Grupa KZN Bieżanów to wiodący producent kluczowych rozwiązań technicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo chcemy podjąć długotrwałą współpracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji