Specjalista ds. Utrzymania Robotów

Alior Bank S.A.

Kraków, małopolskie

Wymagania:
  • podstawowa umiejętność programowania we wszystkich platformach dostępnych w Banku (BLUE PRISM, NICE),
  • dobra wiedza z zakresu baz danych (MS SQL),
  • VBA poziom podstawowy.

Zakres obowiązków:
  • harmonogramowanie działań robotów na produkcji oraz w fazie testów,
  • podstawowa identyfikacja błędów na podstawie logów oraz zgłoszeń od strony biznesowej,
  • utrzymanie optymalnego i niezakłóconego działania robotów na środowisku produkcyjnym,
  • wysokopoziomowa kontrola nad poprawnością działania robotów
    Zgłaszanie błędów do zespołu dewewoperskiego,
  • nadzór nad przychodzącymi zgłoszeniami i uwagami od strony biznesowej procesów.

Wybranym osobom oferujemy:
  • możliwość nabycia cennego doświadczenia pod okiem ekspertów,
  • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe),
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.