Specjalista ds. Utrzymania Infrastruktury Budowlanej - KZN \

KZN "Bieżanów" Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania infrastruktury budowlanej w tym bocznicy kolejowej i taboru kolejowego
  • Nadzór nad realizacją umów, wymaganych przeglądów oraz niezbędnych procedur
  • Współtworzenie rocznych oraz długoterminowych planów remontów oraz konserwacji infrastruktury budowlanej, bocznicy i taboru kolejowego
  • Udział w projektach inwestycyjnych spółki w zakresie infrastruktury budowalnej i kolejowej, w tym dokumentowanie oraz nadzór nad ich realizacją
  • Nadzór nad systemem monitoringu i realizacją umowy z firmą sprawującą ochronę zakładu
  • Zapewnienie pielęgnacji terenów zielonych oraz czystości w budynkach administracyjnych i socjalnych

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie utrzymania infrastruktury budowlanej – minimum 3 lata
  • Wiedza w zakresie gospodarki środkami trwałymi
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość przepisów BHP, P/Poż
  • Umiejętność zarówno szybkiego reagowania i podejmowania decyzji, jak i analizy oraz planowania działań
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Proaktywność w działaniu, samodzielność, gotowość do pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Znajomość procedur ISO-IRIS
  • Znajomość branży kolejowej lub doświadczenie w zarządzaniu bocznicą lub taborem kolejowym

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i udziału w szkoleniach
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Prezentacja firmy

Grupa KZN Bieżanów to wiodący producent kluczowych rozwiązań technicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo chcemy podjąć długotrwałą współpracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria