Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Specjalista ds. usług HR na rynek niemiecki

Wrocław, dolnośląskie

AXIALUS S.A.

Opis stanowiska pracy

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Opis pracy:
• Poszukiwanie Klientów na rynku niemieckim oraz jego analiza,
• Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji (kompleksowa obsługa Klientów zagranicznych),
• Przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją,
• Sprzedaż usług HR,
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz doradztwo,
• Raportowanie i rozliczanie operacji handlowych.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata:
• Doświadczenia w sprzedaży usług HR,
• Biegłej znajomości języka niemieckiego (min. C1),
• Umiejętności nawiązywania oraz utrzymywania kontaktów,
• Znajomość technik sprzedaży,
• Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
• Wysokiej motywacji do realizacji wyznaczonych celów,
• Prawo jazdy kat. B,
• Umiejętności praktycznej obsługi programów z pakietu MS Office.

Zapewniamy:
• KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE (podstawa + premia),
• Zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Narzędzia niezbędne do pracy,
• Możliwości ROZWOJU ZAWODOWEGO, podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Human Resources