Specjalista ds. upowszechniania (organizacja wydarzeń)

Instytut Badań Edukacyjnych

01-180 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwane są osoby do projektu: „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym ”
na stanowisko:

Specjalista ds. upowszechniania
(organizacja wydarzeń)

Nr ref. ZSK2/67/Z7/2706/IP

Specjalista ds. upowszechniania planuje i realizuje działania wynikające ze strategii upowszechniania ZSK (Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji).
Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji można znaleźć na naszej stronie:

Główne obowiązki
● planowanie i realizacja działań marketingowych i PR w oparciu o strategię
upowszechniania (komunikacji),
● planowanie i organizacja eventów (konferencje, seminaria, debaty)
● współpraca z partnerami i współorganizatorami wydarzeń,
● współpraca i wsparcie marketingowe sieci doradców w regionach,
● opracowywanie brief’ów i założeń przetargowych,
● współpraca z podwykonawcami, monitorowanie terminowości oraz jakości
realizacji zamówień,
● wsparcie w rozliczaniu i kontroli budżetu projektu.

Wymagania

Wymagania:

● minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji działań z obszaru
public relations, realizacji kampanii promocyjnych,
● doświadczenie przy organizacji wydarzeń, konferencji, seminariów,
● doskonała organizacja pracy i zdolność prowadzenia kilku projektów równolegle,
● doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, instytucjami
zewnętrznymi,
● dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
● umiejętność pracy pod presją czasu,
● kreatywność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej,
● bardzo dobre zdolności komunikowania się,
● wykształcenie wyższe,
● znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1,

Mile widziane:

● doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z EFS,
● doświadczenie w pracy z placówkami naukowymi, administracji państwowej,
urzędami, uczelniami, pracodawcami,
● znajomość zagadnień z zakresu edukacji lub/i polityki społecznej lub/i rynku
pracy.

Oferujemy

● Udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w
doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu
rozwiązań edukacyjnych.
● Pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego

Warunki zatrudnienia:

● Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu. Pierwsza umowa na okres
próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony do końca realizacji
projektu tj. do 31.12.2019 r.
● Możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących
wdrażania ZSK.
● Prosimy o wpisanie w tytule NR REF.: ZSK2/67/Z7/2706/IP

Prezentacja firmy

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE) jest placówką badawczą prowadzącą inte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna