Specjalista ds. Unix/Linux

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1118908

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej i telekomunikacyjnej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.
Dla naszego Klienta firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Unix, Linux

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Start: możliwy od zaraz
Stawka: 350 - 400 zł netto + VAT/dzień

Wymagania:
  • Znajomość UNIX – poziom zaawansowany
  • Znajomość SQL, PL/SQL – poziom średnio-zaawansowany
  • Java – średnio zaawansowany
  • Znajomość architektury GSM, UMTS, LTE i podstawowych zagadnień telekomunikacyjnych
  • Znajomość zagadnień billingowych
  • Praca w zespole
  • Chęć nauki nowych zagadnień
  • Znajomość sieci mobilnych

Zadania:
  • Praca operacyjna na wewnętrznej platformie klienta
  • Przeprowadzanie analizy
  • Praca na systemie UNIXowym
  • Znajomość i praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu usług telekomunikacyjnych
  • Znajomość Web logic – dodatkowy plus
  • Zainteresowanie w ramach rozwoju znajomości PL/SQL

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych firm telekomunikacyjnych na rynku
  • Współpraca z międzynarodową organizacją
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland