Specjalista ds. Umów

NDI S.A.

Sopot k./Gdynia, Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Opracowywanie i weryfikacja treści umów i aneksów zawieranych z podwykonawcami
  • Tworzenie i analiza korespondencji kontraktowej
  • Przygotowywanie dokumentacji formalno - prawnej np. oświadczeń, pełnomocnictw
  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych z podwykonawcami
  • Współpraca z Pionem Realizacji, Pionem Finansowym oraz Biurem Prawnym

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania i negocjowania umów w branży budowlanej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz umiejętności negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

OFERTA

  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

"Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: ""Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ""

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami."

Prezentacja firmy

Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Analityka