Specjalista ds. Umów i Monitorowania Kontraktów - Szczecin

Energopol-Szczecin S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

"Energopol-Szczecin" Spółka Akcyjna realizuje budowy, na których realizowane są obiekty inżynierskie i hydrotechniczne oraz obiekty użyteczności publicznej. Firma świadczy usługi budowlane w zakresie robót drogowo-mostowych, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, fundamentowych, specjalistycznych i kubaturowych.

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • sporządzanie umów o roboty budowlane, w szczególności umów podwykonawczych, umów na dostawy i usługi
  • negocjacje umów i uzgodnienie ostatecznej ich treści przy współpracy z Dyrekcją Kontraktu
  • nadzór nad procesem związanym z zawieraniem umów oraz dbałość o jego właściwy przebieg
  • stały monitoring powierzonych kontraktów pod względem formalnym, w tym zwłaszcza: terminów realizacji, przedkładania organom wymaganych dokumentów ( między innymi dotyczących podwykonawstwa), udzielania odpowiedzi na pisma, składania powiadomień, roszczeń itp.
  • sporządzanie raportów i archiwizacja dokumentów kontraktowych

Wymagania:

  • warunek konieczny: min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie budowlanej
  • doświadczenie w dziale umów lub dziale prawnym firmy budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (preferowane budowlane lub prawo)
  • umiejętność sporządzania umów o roboty budowlane poparte praktyką
  • praktyczna znajomość Prawa Budowlanego, PZP, FIDIC oraz kodeksu cywilnego z zakresu robót budowlanych
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia i proponowania alternatywnych rozwiązań
  • samodzielność, dokładność, komunikatywność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.