Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • obsługa Klienta indywidualnego,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń majątkowych (głównie komunikacyjnych)
  • przygotowywanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych
  • opracowywanie ofert ubezpieczeniowych,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • sporządzanie wymaganych raportów, zestawień,
  • ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość systemów poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • otwartość w kontaktach interpersonalnych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń minimum 2 lata
  • duża odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dyspozycyjność, uczciwość, operatywność, kreatywność
  • orientacja na realizację celów osobistych i biznesowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • program profesjonalnych szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość prywatnej opieki medycznej dla pracownika
  • pomoc ze strony doświadczonego zespołu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, działającą na rynku od po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Bankowość