Specjalista ds. ubezpieczeń

"Sequra CU Partner" Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

-Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych w oparciu o Standardy Obsługi Klienta ( praca na miejscu w biurze )
- Pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa Klientów
- Budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami
- Wsparcie zespołu w pracach administracyjnych

Wymagania

- Zaangażowanie i motywacja do pracy oraz podnoszenie swoich kompetencji
- Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
- Organizacja pracy własnej i pracy pod presją czasu
- Samodzielność i odpowiedzialność
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność
- Wysoka kultura osobista
- Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która specjalizuje się w doborze ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia