Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych.

W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wsparcie agentów ubezpieczeniowych i Dyrektorów Regionalnych w zakresie przygotowywania ofert ubezpieczeń,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami wewnętrznymi,
  • budowanie długotrwałych relacji z agentami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Od przyszłego pracownika oczekujemy:

  • doświadczenia w branży ubezpieczeniowej (w szczególności ubezpieczenia majątkowe),
  • umiejętności kalkulowaniu polis ubezpieczeniowych,
  • mile widziane doświadczenie w multiagencji,
  • wykształcenia min. średniego,
  • komunikatywność, otwartość na ludzi oraz łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizji),
  • benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe, zniżki do teatru i kina,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia swoich kwalifikacji w zakresie ubezpieczeń,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • pracę od poniedziałku – piątku w godz. 8-16/9-17 blisko stacji metra (Centrum Nauki Kopernik).

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.