Specjalista ds. ubezpieczeń /handlowiec

Aureus S.A.

śląskie, śląskie

Aureus S.A.
Dzięki pasji osób pracujących w Aureus, chcemy pomagać naszym Klientom i Partnerom w budowaniu innowacyjnych i stabilnych przedsiębiorstw.
Oferujemy finansowanie w formie kredytu oraz leasingu, jak również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów i maszyn trzech głównych segmentów: transportu, sprzętu rolniczego i budowlanego.
Od 2007 roku rozwijamy swoją działalność i z roku na rok jest Nas coraz więcej, równocześnie cyklicznie podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, poszerzając swoją ofertę produktową.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie

Wymagamy znajomości w zakresie ubezpieczeń.

Jednak jesteśmy bardzo zainteresowani Tobą oraz Twoimi

kompetencjami, a rozwiniesz się pracując z nami!

Opis stanowiska pracy:

  • Utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami
  • Wprowadzanie danych do systemu IT
  • Realizacja sprzedaży
  • Opracowywanie ofert w zakresie ubezpieczeń majątkowych, osobowych i medycznych

Nasze oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kompleksowym przygotowywaniu ofert
  • Doświadczenie w pracy w terenie, w budowaniu relacji z klientem
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole
  • Realizacja sprzedaży i nastawienie na cel
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • Wiedzy na temat ubezpieczeń majątkowych, ubezpieczeń grupowych
  • Wykształcenia wyższego lub minimum średniego
  • Aktualnego zaświadczenia o niekaralności
Aureus S.A.

Oferujemy:

  • wsparcie organizacyjne w okresie adaptacji
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • różnorodność zadań
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, multisport, programy szkoleniowe, program lojalnościowy Stay With Us, konkursy wewnętrzne, wyjazdy integracyjne)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informacja dla osób rekrutowanych do pracy (umowa o pracę)