Specjalista ds.Tworzenia Opisów Produktów w Allecco

Praca.farmacja.pl

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Lubisz zakupy w Internecie, jesteś farmaceutą ? Dołącz do nas – allecco.pl właśnie rekrutuje!

Nasza internetowa platforma sprzedażowa allecco.pl to więcej niż apteka, drogeria i sklep.

To także portal poświęcony zdrowiu i urodzie, działający w ramach Grupy Farmaceutycznej Investcare.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Tworzenia Opisów Produktów

Warunkiem koniecznym jest wykształcenie farmaceutyczne.

Zakres obowiązków:

  1. Opieka nad katalogiem produktów w serwisie internetowym (kategoryzacja, zawartość kart produktowych, weryfikacja poprawności danych zgodnie z przyjętymi standardami);

  2. Kreowanie i utrzymywanie wysokiej jakości informacji produktowych dla aktualnych i nowych pozycji (opisy, atrybuty produktowe, zdjęcia, opinie);

  3. Tworzenie unikalnych opisów produktów (seo);

  4. Stałe optymalizowanie kluczowych parametrów seo dla kart produktowych;

  5. Utrzymywanie stałej ekspozycji produktów w treściach marketingowych i edukacyjnych;

  6. Tworzenie nowych listingów produktowych na potrzeby działań marketingowych i ekspozycji oferty serwisu;

  7. Współtworzenie kalendarza promocji w zakresie całego asortymentu, przygotowywanie specjalnych ofert itd.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w zarządzaniu katalogiem produktów (mile widziana znajomość sprzedaży online);

  2. Znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania produktów w wyszukiwarkach internetowych;

  3. Dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel;

  4. Skrupulatność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;

  5. Chęć do ciągłej nauki i podnoszenia kompetencji;

      Oferujemy:

       -pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznej atmosferze

       -zdobycie nowych doświadczeń w branży e-commerce

       –elastyczny czas pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.