Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. TURYSTYKI

Miejsce zatrudnienia: DĄBROWA GÓRNICZA (woj. śląskie)

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane zbieżącą obsługą biura poprzez obsługę klientów oraz wewnętrznej strony internetowej, sprzedażą, pozyskiwaniem klientów, przygotowaniem produktu turystycznego,  rezerwacją oraz  ubezpieczeniem imprez turystycznych, utrzymywaniem stałych relacji z bieżącymi kontrahentami.

Wymagania

Miło nam będzie spotkać się z kandydatem, który

- posiada doświadczenie w branży turystycznej lub w obsłudze klienta

- zna systemy rezerwacyjne

- jest komunikatywny i kreatywny

- posiada czynne prawo jazdy kat. B

… poza tym szukamy osób

potrafiących łatwo nawiązywać kontakty oraz potrafiących samodzielnie rozwiązywać pojawiające się problemy.

- Przyszłym pracownikom chcielibyśmy zaproponować:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- system premiowy

- ZFŚŚ

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca w hotelu / Turystyka