Specjalista ds. Turystyki (staż)

2Ways Sp. z o.o.

Warszawa, 00-121, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma 2WAYS Sp. z o.o. jest właścicielem i operatorem serwisu WizaSerwis świadczącym usługi pośrednictwa i doradztwa wizowego do wszystkich krajów. W tym zakresie jesteśmy najbardziej rekomendowaną firmą w Polsce.

Miejsce pracy:  Warszawa

Zakres zadań:
W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za pomoc:
Pomoc w przygotowywaniu ofert pobytowych w Polsce dla Klientów
Przygotowywanie ofert na zapytania przetargowe
Kontakt z podwykonawcami: hotele, firmy przewozowe, usługi cateringowe
Prowadzenie korespondencji mailowej
Dbanie o poprawność informacji na stronie

Oferujemy:
Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwością rozwoju i przedłużenia
Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku
Pracę w dogodnej lokalizacji, w centrum Warszawy

Wymagania

Jeżeli posiadasz takie zdolności jak:
Znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra organizacji pracy własnej
Solidność, sumienność i odpowiedzialność
Biegłą znajomość pakietów biurowych
Mile widziana znajomość obsługi programu CRM
Mile widziana znajomość branży turystycznej

Prezentacja firmy

Firma 2WAYS Sp. z o.o. jest właścicielem i operatorem serwisu WizaSerwis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka