Specjalista ds. traskrypcji z j. niemieckim - praca zdalna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Końskie, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Końskie, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz

Zadania:

  • Odsłuch plików w wersji MP3/MP4 i zapis treści w postaci transkrypcji z j. niemieckiego na j. niemiecki.

Oferujemy:

  • Praca w systemie home office - dająca możliwość jej wykonywania z dowolnego miejsca na terenie Polski,
  • Zatrudnienie po podstawie umowy o pracę tymczasową, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Narzędzia do wykonywania pracy (laptop z Internetem mobilnym)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Prosimy o polecenie naszej oferty.

Numer referencyjny: TJN/05/2018/KLC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.