Specjalista ds. Transportu

CMC Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Obecnie poszukujemy rzetelnych i skrupulatnych kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Transportu w Biurze Transportu Recyklingu w Katowicach

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie oraz analizowanie czasu pracy kierowców
  • Tworzenie harmonogramów pracy transportu wewnętrznego
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania sprawności floty pojazdów
  • Nadzór nad podległą flotą samochodów ciężarowych i osobowych
  • Bieżąca kontrola kosztów transportowych i logistycznych w oparciu o dostępne narzędzia
  • Nadzór nad dokumentacją transportową pojazdów ciężarowych oraz osobowych
  • Nadzór na obrotem kontenerów
  • Raportowanie wskaźników transportowych
  • Praca w godzinach: 7.00 – 15.00

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne transport, logistyka
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
  • Znajomość prawa pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość aplikacji MS Office- Excel i Word- w stopniu dobrym
  • Komunikatywność
  • Rzetelność i skrupulatność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość/ doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy