Specjalista ds. transportu i logistyki

Foram

Karpicko, k., Wolsztyn, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Planowanie i organizowanie transportu, ścisła współpraca z firmami kurierskimi,
  • Monitorowanie przesyłek w trakcie transportu,
  • Weryfikacja faktur kosztowych i ewentualne reklamacje,
  • Reklamacje z tytułu uszkodzeń – zgłaszanie, monitorowanie statusu,
  • Negocjacje z firmami kurierskimi,
  • Minimalizowanie i optymalizacja kosztów transportowych wewnątrz przedsiębiorstwa,
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących zagadnień logistycznych.

Profil Kandydata:

  • Doświadczenie min. 1 rok w branży transportowej lub logistyce przedsiębiorstw produkcyjnych – mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • Znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel (warunek konieczny),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych,
  • Kreatywność i umiejętność szukania oraz proponowania nowych rozwiązań / ulepszeń,

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania wysokiego wynagrodzenia zależnego od osiąganych wyników,
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze w godzinach 7-15,
  • Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy,

Prezentacja firmy

Firma FORAM Sp. z o.o. sp.k., znana także pod marką Artforma, to czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców