Specjalista ds. transkrypcji z językiem niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, dolnośląskie

Work place: Gdańsk
Who we are?
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2016, work through Adecco Poland found more than 63 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).

Opis stanowiska:
• Opisywanie krótkich tekstów w języku niemieckim
• Odsłuchiwanie niemieckojęzycznych nagrań oraz tworzenie ich transkrypcji
• Praca na miejscu w biurze w Gdańsku lub praca zdalna z miejscowości położonej w województwie Pomorskim

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
• Umiejętność obsługi komputera i szybkiego przyswajania nowych programów
• Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:
• Możliwość pracy zdalnej (w przypadku zamieszkiwania miejscowości oddalonych od Trójmiasta)
• Pracę na pełen etat w elastycznych godzinach
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę przy innowacyjnym, międzynarodowym projekcie
• Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa
• Pracę w nowoczesnym biurowcu z mnóstwem udogodnień (kawa, herbata, owoce, strefa relaksu),
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po kilku miesiącach pracy.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: STJF/15/05/2017/WRC/KP
INTERESTED IN OUR OFFER? APPLY!
Please apply via the Apply button on the right side of this job offer.