Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyć usługi w środowisku biznesowym naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Współpraca w formie umowy zlecenia lub firma-firma, czas trwania projektu styczeń- czerwiec 2018 z możliwością przedłużenia na drugie półrocze 2018.

Wymagania:

  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat na kierunkach związanych z telekomunikacją
  • Ogólna znajomość architektury IMS
  • Ogólna znajomość protokołu SIP
  • Język angielski na poziomie komunikacyjnym
  • Umiejętność obsługi narzędzia wireshark
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analiz i syntezy danych
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziana znajomość telekomunikacyjnych usług dodanych

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca BPO / outsourcing, Praca Praca dla studenta, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria