Specjalista ds. telekomunikacji

TP Teltech Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • wykonywanie instalacji i konfiguracji systemów teletransmisyjnych (integracja, pomiary, testy)
  • instalacja okablowania strukturalnego, światłowodowego
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe telekomunikacyjne lub pokrewne
  • podstawowa wiedza z zakresu architektury sieci mobilnych, protokołu TCP/IP, sieci LAN/WAN
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, pozytywne myślenie
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • uprawnienia do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • komputer służbowy
  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.