Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży produktów leczniczych

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego klienta – innowacyjnej, włoskiej firmy farmaceutycznej, posiadającej trzydzieści oddziałów na całym świecie, poszukujemy kandydatów/ kandydatek zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. telefonicznej  sprzedaży produktów leczniczych

Główne zadania:

  • Wprowadzanie nowych produktów leczniczych do segmentu aptecznego
  • Aktywna, telefoniczna promocja produktów leczniczych do aptek w całej Polsce
  • Realizacja zamówień w aplikacji dedykowanej do zarządzania zamówieniami
  • Prowadzenie programów edukacyjnych skierowanych do pracowników aptek
  • Dbanie o wysoką jakość współpracy oraz budowanie długofalowych relacji z farmaceutami

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli chcesz doradzać farmaceutom, promować i rekomendować nowoczesne produkty lecznicze oraz posiadasz:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej/healthcare
  • Umiejętność pozyskiwania i utrzymywania relacji z klientami
  • Postawę ukierunkowaną na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i rozwój
  • Pozytywne podejście, motywację, chęć odniesienia sukcesu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Wysoką kulturę osobistą
  • Dobrą organizację pracy

Gwarantujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie korespondujące z Twoim doświadczeniem
  • Realizację zadań dla rozpoznawalnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, obecnej w aptekach od wielu lat
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, prywatne ubezpieczenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop i telefon)
  • Pełne i profesjonalne wsparcie we wdrożeniu na stanowisko pracy
  • Pracę w niewielkim, zgranym zespole z przyjazną i partnerską atmosferą pracy – tutaj każdy chętnie służy pomocą i zawsze wymieniamy się cennymi doświadczeniami
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy