Oferta wyróżniona

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma, która jest liderem na rynku biotechnologii.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko
Specjalisty ds. telefonicznej obsługi klienta.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa klienta w zakresie prezentacji portfolio produktowego firmy, oparta na leadach generowanych przez dział marketingu.
  • Zarządzanie przepływem informacji pomiędzy działami marketingu i sprzedaży.

Nasz klient oferuje:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Dostęp do najnowszych technologii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat na jednym z kierunków:
    biologia, biotechnologia, farmacja, biomedycyna, bioinformatyka bądź pokrewnych.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiegow mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Ew. doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Umiejętność budowania silnych relacji z klientami.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media