Specjalista ds. telefonicznej obsługi Klienta - Studenci poszukiwani :)

CCIG

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Realizujemy wiele ciekawych projektów dla różnych branż. Pracujemy w zgranym zespole. Jeśli Ty chcesz dołączyć do Nas - aplikuj :)

Jeśli chcesz:
- mieć gwarantowaną stawkę godzinową - załatwione
- otrzymywać premie i bonusy - załatwione
- sam ustalać swoje godziny pracy - załatwione
- mieć 2 wypłaty w miesiącu - załatwione
- pracować z pozytywnie zakręconym zespole - załatwione

Nie wierzysz? Sprawdź sam!

Jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu rozmów telefonicznych...nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczy jak wykażesz się odrobiną zaangażowania, kreatywności i chętnie będziesz uczestniczyć w szkoleniach.

Czym się zajmujemy?

- odbieranie połączeń przychodzących/infolinia (branża energetyczna)

- dosprzedaż ofert dodatkowych

- sprzedaż usług dla Klienta biznesowego

- kompleksowa obsługa Klienta z naszej strony :)

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing