Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Specjalista ds. telefonicznego wsparcia sprzedaży

Łódź, łódzkie

Krajowa Izba Podatkowa Sp. j.

Opis stanowiska pracy

Wiodąca firma szkoleniowa poszukuje osoby do prężnie rozwijającego się działu obsługi szkoleń na stanowisko Specjalista ds. telefonicznego wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Telefoniczny aktywny kontakt z Klientem
  • Realizacja zleconych celów ilościowych oraz jakościowych
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Aktualizacja i uzupełnianie bazy danych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Umiejętności argumentacji oraz przekonywania
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług dla firm albo umawianiu spotkań handlowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Przygotowaną bazę danych Klientów
  • Elastyczny czas pracy od pon. do pt. w godz. 8-15.00
  • Szkolenia produktowe oraz wdrażające w zakres obowiązków
  • Podstawę wynagrodzenia oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole

Krajową Izbę Podatkową powołano w celu popularyzacji wiedzy z zakresu prawa podatkowego... oraz podnoszenia kwalifikacji specjalistów, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami podatkowymi.

Izba zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem działalności szkoleniowej. Oferta Krajowej Izby Podatkowej jest adresowana przede wszystkim do specjalistów, którzy w codziennej pracy stykają się z zagadnieniami prawa podatkowego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management