Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/07/2018.

Specjalista ds. telefonicznego wsparcia sprzedaży

Łódź, łódzkie

Krajowa Izba Podatkowa Górski, Fiedorowicz Sp.j.

Opis stanowiska pracy

Wiodąca firma szkoleniowa poszukuje osoby do prężnie rozwijającego się działu obsługi szkoleń na stanowisko Specjalista ds. telefonicznego wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Telefoniczny aktywny kontakt z Klientem
  • Realizacja zleconych celów ilościowych oraz jakościowych
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Aktualizacja i uzupełnianie bazy danych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Umiejętności argumentacji oraz przekonywania
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług dla firm albo umawianiu spotkań handlowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Przygotowaną bazę danych Klientów
  • Elastyczny czas pracy od pon. do pt. w godz. 8-15.00
  • Szkolenia produktowe oraz wdrażające w zakres obowiązków
  • Podstawę wynagrodzenia oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole

Krajowa Izba Podatkowa powstała w celu popularyzacji wiedzy z zakresu prawa podatkowego.... Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych w Polsce, a z naszych usług skorzystało już kilka tysięcy przedsiębiorstw z całego kraju. Stanowimy zespół profesjonalistów, którzy wiedzą jak duże znaczenie dla rozwoju firmy ma kapitał ludzki. Pomagamy podnosić kwalifikacje zawodowe wszystkim tym, którzy na co dzień w swojej pracy stykają się z zagadnieniami podatkowymi lub po prostu się nimi interesują.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management